29.8 C
Kyiv
додомуБізнесЗАЕС вночі втратила живлення з однією з високовольтних ліній, - Міненерго

ЗАЕС вночі втратила живлення з однією з високовольтних ліній, – Міненерго

Вночі 3 грудня тимчасово окупована росіянами Запорізька атомна електростанція втратила живлення з однією з високовольтних ліній.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики України.

“Вночі внаслідок бойових дій тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція втратила живлення з однією з високовольтних ліній”, – повідомили у відомстві.

У Міненерго нагадали, що за час повномасштабної війни російські обстріли неодноразово призводили до пошкоджень ліній живлення ЗАЕС та спричиняли 12 блекаутів на станції. Останній такий випадок стався менше ніж місяць тому.

Крім того, Росія навмисно виводить з ладу енергетичну інфраструктуру на окупованій території та тестує підключення Запорізької АЕС до власної енергосистеми в умовах бойових дій та окупації.

Читати
Долар завмер, євро росте: який курс на 24 березня та як обміняти зіпсовану валюту
Нове на сайті
Подібні публікації