25.2 C
Kyiv
додомуСпортУкраїна вперше за 18 років не буде представлена у Різдвяній гонці з...

Україна вперше за 18 років не буде представлена у Різдвяній гонці з біатлону

Української команди немає серед учасників івенту, який відбудеться 28 грудня у Гельзенкірхені.

Україна вперше за 18 років не буде представлена у Різдвяній гонці з біатлону.

Організатори щорічної виставкової гонки Biathlon World Team Challenge, яку ще називають Різдвяною гонкою, оприлюднили склади усіх збірних, які братимуть участь 2025 року.

Цього року в Різдвяній гонці візьмуть участь представники дев’яти країн, які сформували десять пар: з Франції, Норвегії, Швейцарії, Австрії, Бельгії, Фінляндії, Чехії, Словенії та дві команди з Німеччини.

Водночас Україна вперше за 18 років не буде представлена у Різдвяній гонці. За “синьо-жовтих” мали виступити Дмитро Підручний та Юлія Джима, однак українська біатлоністка зламала палець на руці внаслідок падіння на тренуванні у жовтні, через що повністю пропустила старт нинішнього сезону.

Учасники Різдвяної гонки-2025

Різдвяна гонка-2025 відбудеться 28 грудня на “Фелтінс-Арені” у німецькому Гельзенкірхені.

Читати
Фрайбург — Астон Вілла: букмекери зробили прогноз на фінал Ліги Європи

Нагадаємо, торік Різдвяну гонку виграли норвежці Каролін Кноттен та Стурла Легрейд. Український дует Дмитра Підручного та Юлії Джими посів сьоме місце.

Загалом Україна 17 разів брала участь у Різдвяній гонці, з яких двічі перемагала. 2008 року це вдалося Андрію Дериземлі та Оксані Хвостенко, а 2014-го – Сергію Семенову та Валентині Семеренко. На п’єдестал пошани “синьо-жовті” піднімалися шість разів.

Нове на сайті
Подібні публікації